Menu:
Novinky
   
Připravuje se internetový obchůdek s produkty S+H Internet
   
15. 7. 2004  

Zcela náhodu se nám podařilo narazit na návrh designu pro doménu Hurvínek.cz (v současnosti však na ní ještě nic není) a tak jsme začali pátrat po tom, co se vlastně na dané doméně má objevit. Naše první teorie, že by to mohl být nový design oficiálního webu Divadla Spejbla a Hurvínka se nepotvrdila. Následně nás dle použitého plyšáka v designu napadlo, že půjde o web MU Brno, ale i tato trefa šla mimo terč :) Nakonec se nám podařilo spojit s majitelem této domény, který nám velmi ochotně odpověděl na několik otázek, kdy odpověď na tu nejdůležitější, co že na doméně hurvinek.cz vlastně bude, zní: internetový obchůdek se zbožím, které bude jakkoliv tématicky spjaté se Spejblem a Hurvínkem, jmenovitě knihy, DVD, CD, plyšáci, repliky loutek apod. Příznivci těchto dvou dřevěných kluků se jistě mají na co těšit.

Tak jak se Vám tento nápad a jeho grafické ztvárnění líbí? Své připomínky, nápady či postřehy můžete samozřejmě napsat do diskuze o Spejblovi a Hurvínkovi na serveru Okoun.cz

SUNíčko
 
Aktualizace webu - nový článek Média
   
13. 7. 2004  
Spejbl s Hurvínkem mají několik otců, mezi ty známější patří Josef Skupa, Karel Nosek či jeho synovec Gustav Nosek. Mezi ty méně známé patří řezbář Ivan Moravec, jenž jedny z posledních kopií vyřezal ve své sklepní dílničce v Hošticích u Volyně a Listy Strakonicka s ním, jako zajímavou osobností udělaly na toto téma rozhovor Hurvínek má posledního tatínka z Hoštic u Volyně.
SUNíčko
 
Aktualizace www
   
12. 7. 2004  
Leporelo z roku 1963 - Hurvínek hledá Žerýka, dále je přidaná série dalších třech ilustrací Miloše Padevěta k nikdy nevydané knize Miloše Kirschnera (1, 2, 3) a konečně již také víme, jak vypadá obal LP desky Zlatá zebra pro prvňáčky.
Pout, Hurvínkův
 
Aktualizace webu - nové články Media
   
11. 7. 2004  
Podařilo se nám v nepřeberném množství informací objevit 3 nové a velmi aktuální články. Osudová láska je rozhovorem s paní Štáchovou, kde se dozvíte mnohé o peripetiích, jenž bylo třeba překonat při přípravě seriálu Hurvínkův rok. Nesmrtelní ušatci jsou rovněž rozhovorem, ovšem v tomto případě s jedním z dramaturgů Supraphonu, což opravdu neznamená, že by byl nějak méně zajímavý než s paní Štáchovou. Pokud Vás zajímá, kolik minut se Spejblem a Hurvínkem mají v archívu Supraphonu, či kolik ještě plánují vydat kompilací, pak je to čtivo právě pro Vás. Závěrem si, můžete přečíst článek Hurvajsova kaňka za sezonou, jenž je recenzí posledního divadelního představení Divadla S+H (premiéra 17. června) Hurvínek a kouzelník.
SUNíčko
 
Archiv: [ červen '04 | květen '04 | aktuální novinky ]
 
[ nahoru ]