Menu:
Novinky
   
Pohádkové rádio vysílá i Spejbla s Hurvínkem Internet
   
30. 8. 2004  

Na internetu začalo před několika málo dny vysílat čistě pohádkové rádio, kde 24 hodin nevysílají nic jiného než pohádky, a co jistě stojí za Vaši pozornost a proto se zde o tomto rádiu i zmiňujeme, že tam každý den odvysílají i některou z mnoha scének Spejbla a Hurvínka. Dle Sapajabaly, který pohádkové rádio poslouchal celý den to je asi 8 až 9 scének za den. Bohužel program radia není nikde dostupný a nepodařilo se ho nám zatím získat ani po e-mailovém dotazu na provozovatele. Takže musíte jen poslouchat a čekat :-)

SUNíčko
 
Aktualizace webu - Drobečky o Spejblu a Hurvínkovi www
   
29. 8. 2004  

Prvními informacemi jsme začali plnit rubriku Drobečky o Spejblu a Hurvínkovi, pokud i vy si na nějaký tzv. drobeček vzpomenete, určitě nám jej pošlete.

SUNíčko
 
Aktualizace webu - Omalovánky a vystřihovánky S Hurvínkem na výletě www
   
21. 8. 2004  

Díky laskavosti identity Sapajabala z diskuzního fora Spejbl a Hurvínek na Okounovi, jsme mohli doplnit další informace do sběratelské části a to konkrétně k Omalovánkám s vystřihováním S Hurvínkem na výlětě.

SUNíčko
 
Aktualizace webu - nová kniha tabule Spejbla a Hurvínka www
   
17. 8. 2004  

Byli jsme upozornění na novou knihu Spejbla a Hurvínka jenž nese název Loutková rodinka Spejbla a Hurvínka a vydalo ji počátkem května pedagogické nakladatelství Scientia, zároven jsme základní info o této knížce přidali i k nám na fan web. Tyto informace samozřejmě doplníme o další, jen co se nám dostane tato knížka reálně do rukou :)

Doplnění [18. 8. 2004] Tak se objevila nová informace a to od Pouta, jenž v diskuzi na Okounovi podotkl, že nejde ani tak o knihu, jak se i ze samotného webu nakladatelství Scientia zdá, ale spíše o jakousi tabuli, či spíše lamino plakát. Takže při koupi dostane člověk pouze to, co vidí na obrázku. To vše za 250 Kč. Kniha by byla asi lepší koupě.

SUNíčko
 
Aktualizace webu - Odkazy www
   
15. 8. 2004  

Pokusili jsme se trochu oprášit a pro návštěvníky zútulnit rubriku Odkazy, snad se Vám naše nové pojetí této rubriky líbí. Pokud tam nějaký odkaz nenaleznete a dle Vás tam patří, hned nám nespílejte, ale zkuste nám ho prvně poslat k posouzení (viz. záhlaví rubriky Odkazy)

Mimochodem, oficiální web divadla Spejbla a Hurvínka, který máme rovněž v odkazech, je už několik dnů nedostupný, tak ani za to nám nespílejte :) Snad se oficiální stránky divadla brzy uvedou opět do provozu.

SUNíčko
 
Tip na nákup: Výhodné ceny CD Spejbla a Hurvínka fans
   
12. 8. 2004  

Pokud si kompletujete sbírku originálních CD s nahrávkami Spejbla a Hurvínka a stále Vám ještě chybí nahrávky Hurvínkův Mikuláš, Hurvínkův popletený víkend či snad Jak si Hurvínek s Máničkou hráli na doktora? Pak můžete využít nabídky Levných knih, jejichž prodejny lze dnes nalézt snad už v každém větším městě, kde tyto 3 nahrávky Divadla Spejbla a Hurvínka nabízejí za lidových 99 Kč. Jak dlouho, tot otázka, takže radši moc s koupí do vaší sbírky neotálejte.

SUNíčko
 
Archiv: [ červenec '04 | červen '04 | květen '04 | aktuální novinky ]
 
[ nahoru ]