Menu:
Novinky
   
Aktualizace webu: Helena Štáchová před 15 lety a dnes - článek www
   
26. 11. 2004  

Do rubriky članků z tisku jsme přidali dnes vyšlý článek z Lidových novin z rubriky 15 let poté, kde se Helena Štáchová v rámci 15. výročí Sametové revoluce ohlíží za svým životem před rokem 1989 a dnes v roce 2004. Asi je to také poprvé, co lehce nastiňuje jaký má pohled na politiku - Lidé tehdy a teď: Helena Štáchová.

SUNíčko
 
Paní Helena Štáchová dnes slaví narozeniny divadlo
   
18. 11. 2004  

Dnes slaví paní Helena Štáchová, ředitelka Divadla Spejbla a Hurvínka a žena mnoha jiných povolání (autorka her, dabérka atd.) narozeniny. Kolikáté neprozradíme, neboť prozrazovat věk u dam se přeci nesluší, ale napovíme, že je to výročí velmi kulaťoučké :)

Tímto bychom jí chtěli jménem autorů fan webu a všech jeho návštěvníků poblahopřát vše nejlepší a popřát hodně štěstí a tvůrčí invence do dalších let, aby i nadále Divadlo Spejbla a Hurvínka jen vzkvétalo a dělalo radost malým i velkým.

Pout & Hurvínkův & SUNíčko
 
Aktualizace webu - Vojtěch Kotek a Spejbl s Hurvínkem, přidáni do drobečků www
   
17. 11. 2004  

Dle statistik webu sem v poslední době zavítá mnoho fanoušků mladého nadějného herce Vojty Kotka, jenž v posledních dnech září ve filmu Snowboarďáci či v seriálu TV Nova Pojišťovna štěstí a tak jsme do Drobečků o Spejblu a Hurvínkovi přidali informaci, co tento herec má přesně společného s těmito legendárními loutkami.

SUNíčko
 
Aktualizace webu - fotografie domácích loutek k Hurvínkově cestě do Tramtárie www
   
16. 11. 2004  

Na náš e-mail nám zaslal fotografie ze svého domácího představení Hurvínkovy cesty do Tramtárie jeden z velmi tvůrčích fanoušků Spejbla a Hurvínka jménem Sapajabala. A protože jsem měl to štěstí shlédnout hru Hurvínkova cesta do Tramtárie na vlastní oči, musím říci, že jeho kulisy, stejně jako loutky jsou více než zdařilými napodobeninami. Během doby je reálné, že o něm a jeho loutkách zde zveřejníme obsáhlejší článek, kterým by se mohli inspirovat další fanoušci ke stvoření vlastního domácího loutkového divadla Spejbla a Hurvínka.

SUNíčko
 
Aktualizace webu - nová omalovánka Spejbla a Hurvínka ke stažení www
   
15. 11. 2004  

Moje kamarádka si našla čas a také si rovněž bezesporu chtěla trochu odechnout od neustálého učení, vzala arch papíru a nakreslila pro náš web novou omalovánku - Spejbla s Hurvínkem, jak trhají jablka. Při pohledu na omalovánku je zřejmé, že je určena trošku šikovnějším dětem, než ty ostatní, neboť abych pravdu řekl, i já bych měl problém vybarvit lísteček po lístečku na jabloni. Avšak dny jsou už krátké, tma brzo, proč si tedy čas nezpříjemnit i jinak, třeba právě touto náročnější omalovánkou.

Závěrem nelze než mé kamarádce poděkovat a vybídnout další návštěvníky webu, jestli máte chuť a čas čímkoliv na náš fan web Spejbla a Hurvínka přispět (nemusí to být jen omalovánky), pak stačí své výtvory anebo nápady zaslat na některý z e-mailů uvedených v rubrice Kontakt

SUNíčko
 
Tip na nákup - výhodné ceny MC Spejbla a Hurvínka fans
   
14. 11. 2004  

Je čas předvánoční a nejvyšší čas se poohlížet po nějakých těch dárcích, pokud chcete udělat svým dětem radost a obdarovat je třeba nahrávkou Spejbla s Hurvínkem na kazetách, pak můžete využít výprodeje a tím výhodných cen internetového obchodního domu Patro, jenž nabízí nahrávky Hurvínek skloňuje kočku a Hurvínkova abeceda slušného chování za rozumných 99 Kč. Za výhodné ceny nabízí některé nahrávky S+H, ovšem na CD i síť prodejen Levné knihy, více se můžete dočíst v naší srpnové novince.

SUNíčko
 
Archiv: [ říjen '04 | září '04 | srpen '04 | červenec '04 | červen '04 | květen '04 | aktuální novinky ]
 
[ nahoru ]