Odkazy s tématem Spejbl a Hurvínek

Pokud zde nějaký odkaz chybí a dle vás sem tematicky patří, není nic jednoduššího nám ho poslat na tento email a my ho do přehledu přidáme. Některé odkazy již nejsou funkční, přesto je zde necháváme jako archivní.


náhled webu

Divadlo Spejbla a Hurvínka

URL: www.spejbl-hurvinek.cz

Oficiální webové stránky Divadla Spejbla a Hurvínka v 3 jazykových verzích (česky, anglicky, německy). Obsahují informace o aktuálním programu divadla, jeho zájezdech do zahraničí, uváděných divadelních hrách. Samozřejmě nechybí ani informace o loutkách, jejich interpretech a jiném divadelním zákulisí. Zkrátka vše co nemá na oficiálních stránkách chybět.


náhled webu

Divadlo Spejbla a Hurvínka - původní web (neaktualizovaný)

URL: http://mujweb.cz/spejblhurvinek

Původní oficiální webové stránky Divadla Spejbla a Hurvínka v 5 jazykových verzích (česky, anglicky, německy, francouzsky, španělsky). Obsahují informace o aktuálním programu divadla, jeho zájezdech do zahraničí, uváděných divadelních hrách. Samozřejmě nechybí ani informace o loutkách, jejich interpretech a jiném divadelním zákulisí. Zkrátka vše co nemá na oficiálních stránkách chybět.


náhled webu

Spejbl a Hurvínek na Okounovi

URL: www.okoun.cz/boards/spejbl_a_hurvinek

Diskuzní klub na serveru Okoun.cz slouží k debatám o čemkoliv, co Vás v souvislosti s Hurvínkem a Spejblem (potažmo dalšími loutkovými interprety divadla) napadne. Tématům se opravdu meze nekladou. V tomto diskuzním klubu se můžete potkat i s námi (Hurvínkův, POUT, SUNíčko), tvůrci tohoto fanouškovského webu. Přispějte i vy nějakým příspěvkem a nedovolte tak, aby klub umřel na nezájem lidí :)


náhled webu

Supraphon online

URL: www.supraphonline.cz

Oficiální web dlouholetého vydavatele většiny nahrávek Spejbla a Hurvínka, chcete-li tedy mít aktuální přehled o tom, jaká nahrávka se chystá k vydání, pak informace hledejte na tomto webu.


náhled webu

Hurvínek - online obchod

URL: www.hurvinek.eu

V tomto obchodě naleznete loutky Spejbl, Hurvínek nebo Mánička, pro menší děti jsou v nabídce kvalitní plyšové hračky či CD, MP3 a DVD s hrami Divadla Spejbla a Hurvínka, které jsou plné veselých scének. Nechybí ani knihy Spejbla a Hurvínka a další předměty s tématikou Spejbla a Hurvínka.


náhled webu

Restaurant Hurvinek - Německo

URL: www.restaurant-hurvinek.de

Pokud zamíříte do německých Drážďan, tak určitě nezapomeňte navštívit restauraci Hurvínek. Jídelní a nápojový lístek mají k dispozici i v českém jazyce. Stylová restaurace s českou kuchyní se nachází na adrese Winterbergstrasse 68. 


náhled webu

Hotel Hurvinek - Ekvádor

URL: www.hurvinek.ec

Hotel Hurvinek v ekvádorském městečku Montanita nabízí stylové ubytování v několika pokojích pojmenovaných po dřevěné rodince. V největším pokoji "Spejbl" může přespat až 5 osob.


náhled webu

Lotos (nefunkční)

URL: http://www.ceska-hudba.cz/lotos/

Další oficiální web, dalšího vydavatele nahrávek Spejbla a Hurvínka. Takže informace o připravovaných nahrávkách nehledejte jen na webu Supraphonu (viz. výše), ale i na webu vydavatelství Lotos.


náhled webu

A. Schwedt - dřevěné hračky (nefunkční)

URL: http://web.telecom.cz/schwedt/sh_cz.html

Web jednoho z několika výrobců, kterým Divadlo Spejbla a Hurvínka udělilo licenci k výrobě hraček s podobou těchto loutek. Samozřejmě na webu naleznete i další dřevěné hračky.


náhled webu

eBay Deutschland

URL: www.ebay.de

Pokud rádi shromaždujete různé věci ohledně Spejbla a Hurvínka, tedy lze Vás nazvat sběratelem, pak aukční server eBay a jeho německé zastoupení je místo přesně pro Vás. Mnohokrát tam lze z tepla svého domova najít zajímavé nahrávky Spejbla s Hurvínkem a co více, je možné si je zakoupit. Pravda, povětšinou jsou německy psané či mluvené, a tak kvůli českým budete muset i nadále chodit do antikvariátů ve svém okolí a trávit v nich hodiny hledáním LP desek, knížek či čehokoliv jiného se Spejblem a Hurvínkem souvisejícím.


náhled webu

Dušan Soták - scénografie a loutky (nefunkční)

URL: www.d-sot.com

Máte loutky Divadla S+H natolik rádi, že byste je chtěli mít doma? Dnes už to není problém a nemusíte ani vytáhnout paty z domu, neboť stačí zajít na web loutkaře a scénografa Dušana Sotáka, které jejich zmenšené a od originálu k nerozeznání vypadající loutky vyrábí a na svém webu prodává. Jejich cena však jasně naznačuje, že to nejsou žádné hračky pro Vaše děti, od toho tu jsou jiní výrobci s ne tak dokonalými kopiemi originálů.


náhled webu

Večerníček - fan web pořadu

URL: www.vecernicek.com

Jistě víte, že Divadlo Spejbla a Hurvínka má už za sebou několik natočených a úspěšných řad večerníčku s loutkami Spejbla, Hurvínka, Máničky či Žeryka a pokud si chcete zjistit, zda jste neměli to štěstí a zrovna v den vašeho narození jej nedávali, pak navštivte tento fanouškovský web pořadu Večerníček a vložte datum narození. Do databáze jsou zatím vloženy všechny vysílání Večerníčku od roku 1981. Dle slov autora tohoto fan webu by se postupem doby na něm měly objevit podrobnější informace o jednotlivých večerníčcích a mnoho dalších zajímavostí o tomto televizním formátu, dnes již legendárním.


poslední aktualizace: 14. 9. 2017

[ nahoru ]